Netflix’teki Gizli Kategoriler ile Aradığınız Filmi Anında Bulun

Netflix‘te izleyeceğiniz filmi ararken saatlerinizi boşu boşuna harcamaya bir son veriyoruz. Birazdan paylaşacağımız teknik sayesinde aradığınız filmi gizli kategoriler ile nokta atışı yaparak bulabilecek ve film arayarak harcadığınız zamanı film izleyerek harcayacaksınız.

Hepimizin hangi filmi izleyeceğine karar veremediği ya da Netflix‘in görünen kategorilerinde dolaşıp da izleyecek hiçbir şey bulamadığı zamanlar olmuştur. Birazdan sizlerle paylaşacağımız kodlarla bu duruma bir nokta koyacağız. Artık saatlerinizi filmlerin arasında dolaşarak harcamak zorunda kalmayacaksınız.

Paylaştığımız kodlar sayesinde Netflix’in görünmez kategorilerine erişerek, sitede hedefinize daha uygun aramalar yapabilecek ve izlemek istediğiniz filmi şıp diye bulabileceksiniz. Netflix’in giderek artan popülerliği ve onunla paralel olarak artan içeriği karşısında ezilmeye bir son veriyoruz.

Eğer siz de bizler gibi, film ararken zorlanıyor ve hatta zamanınızı film izlemekten çok izleyeceğiniz filmi arayarak geçiriyorsanız, ilacınız hemen aşağıda yer alıyor.

Tamam da usta, bu kodları nasıl kullanacağız?

● Önce aşağıda yayınladığımız listeden istediğiniz kodu seçiyorsunuz,

● Sonra bu linki kopyalıyor ve bir sekmeye yapıştırıyorsunuz: https://www.netflix.com/browse/genre/6485

● Hemen ardından kırmızıyla yazılmış sayıların yerine istediğiniz kategorinin sayılarını yazıyor ve enter tuşuna basıyorsunuz.

İşte bu kadar basit. Kodları hemen aşağıda paylaşacağız ama bunlar sadece genel olanlar. Daya ayrıntılı olan kodlara bakmak isterseniz bu linke tıklayarak diğer kodlara, yönetmen ve hatta oyuncu isimlerinin bulunduğu kodlara bile erişim sağlayabilirsiniz.

Öyleyse görelim bakalım şu kodları;

● Aksiyon / Komedi (43040)

● Aksiyon / Gerilim (43048)

● Aksiyon / Macera (1365)

● Suç Aksiyonu / Macera (9584)

● Ajan Aksiyonu / Macera (10702)

● Klasik Filmler (31574)

● Klasik Western (47465)

● Kült Filmler (7627)

● Belgeseller (6839)

● Korku filmleri (8711)

● Bağımsız Filmler (7077)

● Müzikaller (13335)

● Bilim Kurgu (1492)

● Western (7700)

● Askeri Aksiyon / Macera (2125)

● Anime (7424)

● Komedi Animeleri (9302)

● Aksiyon Animeleri (2653)

● Komediler (6548)

● Kara Mizah (869)

● Romantik Komediler (5475)

● Dramalar (5763)

● Suç Dramaları (6889)

● Biyografik Dramalar (3179)

● Romantik Filmler (8883)

● Spor Filmleri (4370)

Gördüğünüz gibi, artık aradığınız türdeki filmleri bulmak bir kod yapıştırmak kadar kolay. Eğer bu kodları uygulamada kullanmak isterseniz arama çubuğuna yazmanızın yeterli olduğunu da belirtelim. Daha ayrıntılı kodlara ulaşmak için biraz önce paylaştığımız web sitesine bakmayı da unutmayın. İyi izlemeler dileriz.

Benzer İçerikler

Yaşlı Warwick Halleder

Yaşlı Warwick Halleder

Yıllar sonra doğduğu çiftliği ziyaret etmek için arabası ile yola çıkan adam bir anda arabasını tarlaların arasında bir yerlerde çamura ...

Devamını Oku...

Yumurta Fıkrası

Yumurta Fıkrası

Günün birinde kümes sahibi vatandaşın biri 5 gündür yumurta alamadığı kümese girer; yüksek sesle bağırır. -Beni dinleyin, 1 gün sonra ...

Devamını Oku...

T.C. Kimlik No Ezberleme Şekline Göre Zeka Türü

T.C. Kimlik No Ezberleme Şekline Göre Zeka Türü

T.C. kimlik numarasını ezberlenme şekli kişilerin zeka türlerini ortaya çıkarıyor işinin hangi tür zeka çeşidine sahip olduğunu gösteriyor. 11 haneden ...

Devamını Oku...

Yönetim ve Bilgelik Dersleri

Yönetim ve Bilgelik Dersleri

Bir gün bir tavşan, ağaç dalında boş boş oturan baykuşa sordu: Tavşan: Senin gibi bütün gün boş boş oturabilir miyim? ...

Devamını Oku...

Yorum yapın