akide şekeri

Netflix’teki Gizli Kategoriler ile Aradığınız Filmi Anında Bulun

Netflix‘te izleyeceğiniz filmi ararken saatlerinizi boşu boşuna harcamaya bir son veriyoruz. Birazdan paylaşacağımız teknik sayesinde aradığınız filmi gizli kategoriler ile nokta atışı yaparak bulabilecek ve film arayarak harcadığınız zamanı film izleyerek harcayacaksınız.

Hepimizin hangi filmi izleyeceğine karar veremediği ya da Netflix‘in görünen kategorilerinde dolaşıp da izleyecek hiçbir şey bulamadığı zamanlar olmuştur. Birazdan sizlerle paylaşacağımız kodlarla bu duruma bir nokta koyacağız. Artık saatlerinizi filmlerin arasında dolaşarak harcamak zorunda kalmayacaksınız.

Paylaştığımız kodlar sayesinde Netflix’in görünmez kategorilerine erişerek, sitede hedefinize daha uygun aramalar yapabilecek ve izlemek istediğiniz filmi şıp diye bulabileceksiniz. Netflix’in giderek artan popülerliği ve onunla paralel olarak artan içeriği karşısında ezilmeye bir son veriyoruz.

Eğer siz de bizler gibi, film ararken zorlanıyor ve hatta zamanınızı film izlemekten çok izleyeceğiniz filmi arayarak geçiriyorsanız, ilacınız hemen aşağıda yer alıyor.

Tamam da usta, bu kodları nasıl kullanacağız?

● Önce aşağıda yayınladığımız listeden istediğiniz kodu seçiyorsunuz,

● Sonra bu linki kopyalıyor ve bir sekmeye yapıştırıyorsunuz: https://www.netflix.com/browse/genre/6485

● Hemen ardından kırmızıyla yazılmış sayıların yerine istediğiniz kategorinin sayılarını yazıyor ve enter tuşuna basıyorsunuz.

İşte bu kadar basit. Kodları hemen aşağıda paylaşacağız ama bunlar sadece genel olanlar. Daya ayrıntılı olan kodlara bakmak isterseniz bu linke tıklayarak diğer kodlara, yönetmen ve hatta oyuncu isimlerinin bulunduğu kodlara bile erişim sağlayabilirsiniz.

Öyleyse görelim bakalım şu kodları;

● Aksiyon / Komedi (43040)

● Aksiyon / Gerilim (43048)

● Aksiyon / Macera (1365)

● Suç Aksiyonu / Macera (9584)

● Ajan Aksiyonu / Macera (10702)

● Klasik Filmler (31574)

● Klasik Western (47465)

● Kült Filmler (7627)

● Belgeseller (6839)

● Korku filmleri (8711)

● Bağımsız Filmler (7077)

● Müzikaller (13335)

● Bilim Kurgu (1492)

● Western (7700)

● Askeri Aksiyon / Macera (2125)

● Anime (7424)

● Komedi Animeleri (9302)

● Aksiyon Animeleri (2653)

● Komediler (6548)

● Kara Mizah (869)

● Romantik Komediler (5475)

● Dramalar (5763)

● Suç Dramaları (6889)

● Biyografik Dramalar (3179)

● Romantik Filmler (8883)

● Spor Filmleri (4370)

Gördüğünüz gibi, artık aradığınız türdeki filmleri bulmak bir kod yapıştırmak kadar kolay. Eğer bu kodları uygulamada kullanmak isterseniz arama çubuğuna yazmanızın yeterli olduğunu da belirtelim. Daha ayrıntılı kodlara ulaşmak için biraz önce paylaştığımız web sitesine bakmayı da unutmayın. İyi izlemeler dileriz.

Benzer İçerikler

Mezarcıyım

Diktatör devlet başkanı bir akşam meyhaneden içeri girer.Tezgahtara yaklaşır. Hafif içkili bir sarhoşun yanına çöker. Oradan buradan konuşurlarken sorar : ...

Devamını Oku...

Yumurtanın Tazesi

Tanıdıklardan biri, yazdığı romanın müsveddelerini Neyzen Tevfik’e göstererek fikrini sorar: Neyzen beğenmediğini ifade edince, adam: -İyi ama, der. Siz hiç ...

Devamını Oku...

Sen benim kim olduğumu biliyor musun?

Üniversitenin büyük amfisinde 800 kişinin katıldığı bir sınav… Süre iki saat… Profesör son derece sert ve sürenin esnetilmesine imkân yok. ...

Devamını Oku...

Tabii ki Fenerbahçeli

Bir ana okul da öğretmen kendisinin Fenerbahçeli olduğunu övünerek açıklamış ve büyük bir heyecanla çoğunluğu 4 yaşındaki çocuklara, aralarındaki Fenerbahçe ...

Devamını Oku...

Yorum yapın