hacı şerif

En Ucuz Fiyata İnternet Paketleri 2021

2021 ucuz internet paketleri hakkında bilgi mi arıyorsunuz? Yeni bir internet paketi arayışında mısınız? O halde bu güncel yazıyı okuyarak farklı internet sunucu firmaların kampanyalarını inceleyebilirsiniz. İnternet hayatımızda çok önemli bir yere sahip oldu, internetsiz bir gün geçirmek bile birçok insanı, hummaya yakalanmış gibi titretip tedirgin edebiliyor. Vazgeçilmezler arasına giren kesintisiz internet erişim ihtiyacı ile birçok işi evden/ ofisten yapmak son derece kolaylaştı. Her kesimden insanın kendine uygun zaman geçirebileceği sanal ortamlar, milyonlarca internet siteleri ve sürekli güncellenen çok renkli bir platform olan internete erişim için, internet sağlayıcı şirket, modem ve modeme bağlanacak tablet, pc veya telefon yeterli oluyor. En ucuz internet paketleri arayışına giren milyonlarca insan için güncellenen yeni paketler ve paket fiyatlarına bu yazıda yer verdik.

internet paketleri

Millenicom İnternet Paketi

Millenicom internet paketi hem ucuz hem de taahhüt olmadan alabileceğiniz bir paket. Taahhüt olmaması, istediğiniz zaman paketi sonlandırmak anlamına geliyor. Paket AKK ( adil kullanım kotası) olmadan, 16 Mega bit olarak sunuluyor ve fiyatı ise ayda 79.90 TL olarak güncellendi.

D-Smart İnternet Paketi

Bu paket yalın internet adı ile bir kampanya ürünü olarak sunuluyor, paketin hızı 4 Mega bit ve 24 ay taahhüt gerektiriyor. Paketin fiyatı ise 24 ay boyunca ayda 44.90 TL olarak güncellendi.

Kablo NET 50 Mbps Sınırsız İnternet Paketi

Ucuz internet paketleri arasında hem uygun hem de hızlı paketlerden biri olan yalın internet paketi, fiber türü olarak sunuluyor. AKK kotası olmayan bu paketi, limitsiz olarak ve 27 ay taahhüt imzalama karşılığında ayda 89.90 TL fiyata alabilirsiniz.

Türk Telekom Uygun İnternet Paketleri

3 ay bedava kampanyası ile öne çıkan Türk Telekom, limitsiz ve 8 mega bit hızında 27 ay taahhüt şartı ile ayda 74.90 TL fiyatla size hızlı bir internet hizmeti sunuyor. Başka bir paket olan Jet paket ise 12 mega bit hız sunuyor. Bu paket için de 27 ay taahhüt imzalamanız gerekiyor. Jet kampanya internet paket fiyatı ayda 89.90 TL olarak güncellendi. Aynı fiyata 4 mevsim kampanyasını da deneyebilirsiniz ancak bu pakette taahhüt 12 ay olarak verilmek zorunda.

Digiturk Uygun İnternet Kampanyası

Digiturk evin yıldızı isimli kampanya ile 24 ay taahhüt karşılığında size limitsiz internet paketi sunuyor ve bu paketin fiyatı aylık 109.90 TL olarak güncellendi. Aynı firmanın akıllı sınırsız paketi 12 mega bit hızında ayda 114.90 TL fiyatla satın alınabilir. Bu paket için de 24 ay taahhüt şartı var.

Mega Bit Kavramı Nedir?

Bir bit 0 veya 1 bilgisine karşılık geliyor. Bir veriyi internet indirirken hız kavramı söz konusu olduğunda bayt kavramı yerine bit kavramı kullanılıyor. Bir bayt 8 bite eşdeğerdir. Mega bit denildiğinde ise 1000 tane 0 veya 1 olarak kodlanan veri bütünü ifade edilmek isteniyor. Bu da saniyede veri akışını anlamamız için gerekli bir kavramdır. 12 mega bit per second kavramı, bir saniyede 12 bin adet 1 veya 0 bilgisinin aktarıldığını ifade ediyor.

Benzer İçerikler

Babam “Bunları Alıştırma” Demişti

Babam “Bunları Alıştırma” Demişti

Ne zaman havalar soğusa rahmetli babamla yaşadığım o hatıram akla geliyor… Şimdi o insanlar da gitti o komşuluklar da kalmadı… ...

Devamını Oku...

Eskiden

Eskiden

Televizyon karıncalı, insan netti Dertlinin derdi, dertsize dertti Evcilik oyunu,oyundan ibaretti Eskiden hayat daha güzeldi….. Herkesin evi, herkesin eviydi Veresiye ...

Devamını Oku...

Kazancınıza Göre

Kazancınıza Göre

Eskiden kocam vardı, eşyam yoktu. Şimdi eşyam var; ama eski kocam yok!.. Evlenmeye karar verdik. Anlaştık. Eşya, düğün masrafı, düğün ...

Devamını Oku...

Derler Bizde!!!

Derler Bizde!!!

Davete “OKUNTU” yengeye“ GUMA”, İnceden açılmış ekmeğe “YUKA”, Saciçinde “KÖMBE”, üstde “BAZLAMA”, Savrulan buğdaya “CEÇ” deller bizde.!!! Babaanneye “EBE”, halaya ...

Devamını Oku...

Yorum yapın